Компанія “Енергум” учасник щорічної Міжнародної практичної конференції Food and NonFoodMaster-2022: «RESTART У СПІВПРАЦІ РИТЕЙЛЕРІВ І ПОСТАЧАЛЬНИКІВ У ВОЄННИЙ І ПІСЛЯВОЄННИЙ ЧАС»

20/09 Новини

Енергум обмінявся з іншими постачальниками й ритейлерами позитивним досвідом співпраці та дізнався свіжу аналітику ринку продовольчих та непродовольчих товарів, тренди в категоріях.

На основі звітів експертів галузі проаналізовано діяльність компанії “Енергум”, щоб іти в «ногу» з ринком. Команда компанії отримала нові ідеї та інсайди, які можна застосувати на практиці.

Представники компанії “Energum” провели неформальні перемовини, що дозволить повною мірою обмінятися досвідом з колегами, познайомитися з новими клієнтами, а також обговорити подальшу співпрацю з уже наявними партнерами.

«RESTART У СПІВПРАЦІ РИТЕЙЛЕРІВ І ПОСТАЧАЛЬНИКІВ У ВОЄННИЙ І ПІСЛЯВОЄННИЙ ЧАС» – це єдиний в Україні спеціалізований захід для фахівців у галузі ритейлу та суміжних галузей. На зустрічі зібралися понад 350 власників і топменеджерів роздрібних мереж України (власників, генеральних, комерційних директорів, директорів з продажу, закупівель, керівників ВТМ). Були присутні також провідні виробники та імпортери FMCG товарів (від міжнародних компаній-лідерів до невеликих регіональних виробників продуктів харчування).

12/09 Новини
Energum вітає з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

Компанія "Енергум" вітає всіх працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України з професійним святом. Бажаємо міцного здоров'я, наснаги, оптимізму та нових професійних звершень.

24/08 Новини
Energum вітає з Днем Незалежності!

Компанія "Енергум" щиро вітає з Днем Незалежності України! Наша незалежність - це найвища цінність, яку ми маємо сьогодні.