Відкриття офісу компанії Енергум в Одесі

22/02 Новини

Компанія Енергум відкрила 8 регіональне представництво в Одесі. Офіс розташований по вулиці Троїцькій у будівлі 43\6, о. 421. Ми працюємо по буднях з 8.00 до 17.30 год.

Приходьте та отримайте безкоштовну консультацію щодо розумного використання коштів вашого бізнесу у сфері енергопостачання.

Фахівці Енергум підберуть для вашої компанії найвигідніші умови та тарифи розрахунку за спожиту електроенергію та газ. А працюючи з нами, клієнти отримають ще й повний супровід усіх процесів у сфері енергетики як електроенергії так і газу.

Для кожного клієнта ми маємо послугу персонального менеджера. Це означає, що все питання за договором вирішуватиме той самий фахівець Енергум, який вміє тримати руку на пульсі!

11/11 Новини
Компанія “Енергум” до міжнародного дня енергозбереження – “Бережи енергію. Збережи Україну”

Економити електроенергію сьогодні - це необхідність. Коли росія, використовує енергетичний шантаж, руйнуючи енергетичний сектор України, захоплюючи атомні електростанції, весь світ має розуміти важливість енергозбереження.

14/10 Новини
Energum вітає з днем захисників та захисниць України

Компанія "Енергум" вітає наших захисників з професійним святом. Сьогодні ви стоїте на захисті нашої держави незламним щитом. Незламні, нескорені та сильні духом, нехай вас береже ваш янгол-охоронець.