“Україна зменшила імпорт електроенергії і наростила власне виробництво”, – Олександр Радченко, заступник генерального директора ТОВ “Енергум”

31/03 Новини

Імпорт електроенергії в Україну поступово зменшується, а власне виробництво зростає. Це передусім дозволить підтримати вітчизняного виробника і поліпшити показники енергобезпеки України. Таку думку висловив заступник генерального директора ТОВ “Енергум” Олександр Радченко, коментуючи оприлюднені напередодні підсумки роботи енергоринку за перші місяці 2021 року.

За даними Міненерго теплові електростанції у січні-лютому 2021 року виробили 7,546 млрд кВт-год, що на 14,8 % більше, порівняно із аналогічним періодом торік.
Імпорт електроенергії (в обидві торгові зони) за 2 місяци цього року склав 778,3 млн кВт-год, а це на 30 % менше від обсягу імпортованого за перші два місяці 2020 року.
Споживання за звітний періоду 2021 році склало 28,279 млрд кВт-год, що на 4,6 % більше, порівняно із січнем-лютим 2020 року.

“Ми бачимо, що Україна зменшила імпорт електроенергії, порівняно із аналогічним періодом торік. І це, незважаючи на дефіцит вугілля та загальне збільшення споживання у зимові місяці. Позитивним також є рішення “Енергоатому” проводити планові ремонти енергоблоків влітку. Це сприятиме збільшеню власного виробництва електроенергії, як наслідок – зменшення імпорту та можливість оптимізувати кінцеву ціну на електрику для споживачів. Ми вже нині спостерігаємо зростання споживання електроенергії промисловістю – а це очевидне свідчення реального поступового відновлення економіки після кризи 2020-го року”, – відзначив Олександр Радченко

26/10 Новини
Компанія «Енергум» успішно пройшла аудит та отримала офіційне підтвердження відповідності міжнародним стандартам якості ISO

1. «Системи екологічного менеджменту. Вимоги та настанови щодо застосування»; 2. «Інформаційні технології. Методи захисту. Системи менеджменту інформаційної безпеки. Вимоги»; 3. «Системи менеджменту щодо протидії корупції. Вимоги та настанови щодо застосування»; 4. «Системи менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці. Вимоги та настанови щодо застосування»

04/10 Новини
Енергум виступила головним енергетичним партнером на Форумі зернопереробників-2021

23-25 вересня у м.Одесса відбулася ХІХ міжнародна конференція «Форум зерноперереобників-2021», на якому наша компанія виступила головним енергетичним спонсором. Організаторами заходу виступили ГС «Борошномели України» та ІА «АПК-Інформ».