“Україна зменшила імпорт електроенергії і наростила власне виробництво”, – Олександр Радченко, заступник генерального директора ТОВ “Енергум”

31/03 Новини

Імпорт електроенергії в Україну поступово зменшується, а власне виробництво зростає. Це передусім дозволить підтримати вітчизняного виробника і поліпшити показники енергобезпеки України. Таку думку висловив заступник генерального директора ТОВ “Енергум” Олександр Радченко, коментуючи оприлюднені напередодні підсумки роботи енергоринку за перші місяці 2021 року.

За даними Міненерго теплові електростанції у січні-лютому 2021 року виробили 7,546 млрд кВт-год, що на 14,8 % більше, порівняно із аналогічним періодом торік.
Імпорт електроенергії (в обидві торгові зони) за 2 місяци цього року склав 778,3 млн кВт-год, а це на 30 % менше від обсягу імпортованого за перші два місяці 2020 року.
Споживання за звітний періоду 2021 році склало 28,279 млрд кВт-год, що на 4,6 % більше, порівняно із січнем-лютим 2020 року.

“Ми бачимо, що Україна зменшила імпорт електроенергії, порівняно із аналогічним періодом торік. І це, незважаючи на дефіцит вугілля та загальне збільшення споживання у зимові місяці. Позитивним також є рішення “Енергоатому” проводити планові ремонти енергоблоків влітку. Це сприятиме збільшеню власного виробництва електроенергії, як наслідок – зменшення імпорту та можливість оптимізувати кінцеву ціну на електрику для споживачів. Ми вже нині спостерігаємо зростання споживання електроенергії промисловістю – а це очевидне свідчення реального поступового відновлення економіки після кризи 2020-го року”, – відзначив Олександр Радченко

09/08 Новини
ТОВ Енергум підтримує позицію ГС «Енергетичний союз» – не підвищувати тарифи на електроенергію

За консолідованим рішенням компанії Енергум, підвищення граничних цін призведе до значного підвищення ціни закупки, що в свою чергу негативно вплине на вартість електроенергії для кінцевого споживача, як побутового так і непобутового.

06/08 Новини
Маріупольська філія Енергум в перші місяці діяльності принесла компанії 10 контрактів

Компанія Енергум відкрила свій офіс у Маріуполі наприкінці весни 2021 р, і вже за перші літні місяці наші менеджери підписали понад 10 контрактів з місцевим бізнесом!