У боях на Харківщині загинув наш співробітник ЕДУАРД ОЛЕКСАНДРОВИЧ ЦЕРАХТО

29/04 Новини

28 квітня 2022 року! 64-та доба запеклого протистояння Вільного, Мужнього, Загартованого Українського народу проти скаженої російської орди!!! Ця війна об’єднала українців в суцільний єдиний бойовий меч, який безжально вражає ворога, аби захистити нашу рідну Україну і очистити її від клятих загарбників!

Як не прикро, але на жаль, війна продовжує підступно віднімати життя наших громадян: мирних жителів, жінок, дітей…. І наших доблесних захисників, які не знехтували своїм обов‘язком, а змінили цивільний одяг і мирну професію на однострої й військову долю та вирушили захищати нашу країну на передовій.
Одним з таких Воїнів Світла  – сміливим, мужнім, вільним і разом з тим веселим, дотепним і життєрадісним був працівник ТОВ «ЕНЕРГУМ» ЕДУАРД ОЛЕКСАНДРОВИЧ ЦЕРАХТО.

Наш регіональний керівник, який очолював Східний Регіон, Едуард ЦЕРАХТО був мобілізований до лав Збройних Сил України з першого дня війни і увесь цей час самовіддано і сміливо захищав життя кожного вільного українця!

На превеликий жаль, увечері 28.04.2022 року наш колега, наш Воїн, наш побратим Едуард ЦЕРАХТО загинув внаслідок ворожої артиллерійскої атаки під час виконання чергового бовойого завдання в Харківській області,. Едуарду Олександровичу  ЦЕРАХТО було 54 роки.

Увесь колектив ТОВ «ЕНЕРГУМ» щиро співчуває родині загиблого Героя, його друзям, колегам, партнерам, усім, хто знав цю Світлу Людину.

Кожен з нас тепер має зробити усе можливе, щоб пам’ять про нашого ЕДУАРДА ЦЕРАХТО було збережено крізь роки, а ми були гідні цієї непомірно великої жертви.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

11/11 Новини
Компанія “Енергум” до міжнародного дня енергозбереження – “Бережи енергію. Збережи Україну”

Економити електроенергію сьогодні - це необхідність. Коли росія, використовує енергетичний шантаж, руйнуючи енергетичний сектор України, захоплюючи атомні електростанції, весь світ має розуміти важливість енергозбереження.

14/10 Новини
Energum вітає з днем захисників та захисниць України

Компанія "Енергум" вітає наших захисників з професійним святом. Сьогодні ви стоїте на захисті нашої держави незламним щитом. Незламні, нескорені та сильні духом, нехай вас береже ваш янгол-охоронець.