ТОВ Енергум крокує до Європи! ENTSO-E погодило поетапне розширення експорту електроенергії з України!

10/06 Новини

ТОВ Енергум, як найбільш надійний постачальник електроенергії та природного газу на ринку України, цієї весни почало експансію Європейського ринку електричної енергії. Розпочато пошук та залучення до співпраці потенційних партнерів в Європі. З деякими партнерами проведено низку перемовин щодо комерційних умов. Починаючи з травня місяця поточного року, компанія Енергум відкрила новий напрямок – відділ з експорту електроресурсів до Європейських країн.

«7 червня 2022 року оператори систем передачі Континентальної Європи вирішили дати позитивну відповідь на запит «Укренерго» про відновлення експорту електроенергії з України», – повідомляє український системний оператор НЕК «Укренерго».

Як вказують в «Укренерго», для поетапного збільшення можливостей для експорту необхідно виконати 6 технічних передумов, для більш стабільної роботи енергосистеми та збільшення спроможності гасити низькочастотні коливання.

За словами прес-центру «Укренерго», українська енергосистема сьогодні працює в режимі пробної аварійної синхронізації, що означає, що експортно-імпортні операції з європейськими контрагентами не проводяться. Винятком є тільки експорт до Польщі через лінію Замость-Добротвірська ТЕС.

«Початок експорту електроенергії може стати економічно обґрунтованою альтернативою новим позикам і кредитам», – підкреслюють в «Укренерго».

Нагадаємо, що Україна синхронізувалась з ENTSO-E 16 березня 2022р, після тритижневого ізольованого режиму роботи, який розпочався 24 лютого, в день повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Разом до Європи!

Разом до Перемоги!

Слава Україні!

28/06 Новини
Компанія “ENERGUM” вітає з Днем Конституції!

Компанія "Енергум" вітає всіх українців з Днем Конституції.

28/06 Новини
Що робити, якщо ваш постачальник опинився в Дефолті?

З початку роботи нової моделі енергоринку, яка була започаткована в 2019 році, близько 350 компаній отримали ліцензію на постачання електроенергії споживачам. З початку військового стану, повномасштабної агресії з боку росії та часткової тимчасової окупації територій України, багато компаній-постачальників не змогли перелаштуватися в діючих умовах, в цих реаліях та отримали статус «дефолтний».