Тариф на передачу електроенергії зросте на 17,6% у 2022 році

09/12 Новини

З 1 січня 2021 року тарифи на передачу електроенергії зростуть з 293,93 грн/МВт·год до 345,64 грн/МВт·год , у відповідності до постанови від 01 грудня 2021 р. № 2454 «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК “УКРЕНЕРГО” на 2022 рік».

У постанові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг йдеться про наступне: «Установити ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» тариф на послуги з передачі електричної енергії на рівні 345,64 грн/МВт·год (без урахування податку на додану вартість) та структуру тарифу на послуги з передачі електричної енергії згідно з додатком». А також зазначається термін набуття її чиності: «Ця постанова набирає чинності з 01 січня 2022 року, але не раніше дня, наступного за днем її оприлюднення на офіційному вебсайті».

«Оскільки національний оператор підвищує тариф на передачу електричної енергії, компанія ТОВ «Енергум» діє у рамках чинного законодавства України, тому, відповідно до постанови, з першого дня майбутнього року ми будемо змушені враховувати даний факт при формуванні тарифів для наших клієнтів на 2022 р. », – прокоментував ситуацію Сергій Лотохов, комерційний директор напрямку електроенергія ТОВ «Енергум».

18/01 Новини
Тарифи на електроенергію для підприємств у 2022 році

Будь-який бізнес так чи інакше залежить від електропостачання, чи то освітлення робочого місця, чи робота з технічним обладнанням, тому до вибору постачальника електроенергії потрібно підходити відповідально. Від чого залежать тарифи на електроенергію для підприємств, якими вони будуть у 2022 році, як вибрати підрядника та економити – ми намагатимемося пояснити у нашій статті.

14/01 Новини
Умови оплати за електроенергію будуть розраховуватись індивідуально

Точна ціна електричної енергії, спосіб та умови оплати за спожиту електричну енергію, формується в залежності від обсягу придбання, умов оплати та встановлюється сторонами в Договорі для конкретного споживача на умовах обраної  або індивідуальної комерційної пропозиції.