Тариф на передачу електроенергії зросте на 17,6% у 2022 році

09/12 Новини

З 1 січня 2021 року тарифи на передачу електроенергії зростуть з 293,93 грн/МВт·год до 345,64 грн/МВт·год , у відповідності до постанови від 01 грудня 2021 р. № 2454 «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК “УКРЕНЕРГО” на 2022 рік».

У постанові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг йдеться про наступне: «Установити ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» тариф на послуги з передачі електричної енергії на рівні 345,64 грн/МВт·год (без урахування податку на додану вартість) та структуру тарифу на послуги з передачі електричної енергії згідно з додатком». А також зазначається термін набуття її чиності: «Ця постанова набирає чинності з 01 січня 2022 року, але не раніше дня, наступного за днем її оприлюднення на офіційному вебсайті».

«Оскільки національний оператор підвищує тариф на передачу електричної енергії, компанія ТОВ «Енергум» діє у рамках чинного законодавства України, тому, відповідно до постанови, з першого дня майбутнього року ми будемо змушені враховувати даний факт при формуванні тарифів для наших клієнтів на 2022 р. », – прокоментував ситуацію Сергій Лотохов, комерційний директор напрямку електроенергія ТОВ «Енергум».

28/06 Новини
Компанія “ENERGUM” вітає з Днем Конституції!

Компанія "Енергум" вітає всіх українців з Днем Конституції.

28/06 Новини
Що робити, якщо ваш постачальник опинився в Дефолті?

З початку роботи нової моделі енергоринку, яка була започаткована в 2019 році, близько 350 компаній отримали ліцензію на постачання електроенергії споживачам. З початку військового стану, повномасштабної агресії з боку росії та часткової тимчасової окупації територій України, багато компаній-постачальників не змогли перелаштуватися в діючих умовах, в цих реаліях та отримали статус «дефолтний».