Що робити, якщо ваш постачальник опинився в Дефолті?

28/06 Новини

З початку роботи нової моделі енергоринку, яка була започаткована в 2019 році, близько 350 компаній отримали ліцензію на постачання електроенергії споживачам.

З початку військового стану, повномасштабної агресії з боку росії та часткової тимчасової окупації територій України, багато компаній-постачальників не змогли перелаштуватися в діючих умовах, в цих реаліях та отримали статус «дефолтний». Нажаль, станом на 23.06.2022 ріку, цей статус отримали 120 компаній постачальників. В такому випадку споживачі перебувають у невизначеному стані, при цьому отримують безліч пропозицій від інших постачальників електроенергії, які намагаються (примушують) підписати з ними договір, але на не вигідних для споживача умовах.

Що робити споживачам? Є два варіанти вирішення цієї проблеми. Перший варіант – це отримати безліч пропозицій від різних постачальників, з різними формулюванням одних й тих самих умов. Вибір іноді приходиться робити з більш ніж 30 пропозицій, при цьому деякі навіть не в змозі витримати свої умови та через деякий час можуть також отримати статус «дефолтний».

Другий варіант – це «примусовий» перехід до компанії «партнера» вашого діючого постачальника, який набув статусу «дефолтний». Споживач в даному випадку ризикує працювати за тарифами, значно вищими за ринкові.

А є третій варіант – це обрати надійного постачальника, якому довіряють забезпечення енергоресурсами більш ніж 700 підприємства будь якої галузі,  в тому числі критичної інфраструктури, як комерційного так і державного сектору.  Однією з таких компаній є ТОВ «Енергум», яка запровадила антикризову модель ведення бізнесу у теперішніх реаліях, та надає компаніям, які потрапили в таку нелегку ситуацію, умови постачання навіть кращі, ніж вони були в них у попереднього постачальника. Такі вигідні умови ми можемо надати за рахунок оптимізації закупівлі електричної енергії на оптовому ринку, а також завдяки тому, що маємо великий портфель клієнтів та налагоджену стабільну роботу всіх підрозділів компанії. Нас обирають за прозорість, індивідуальний підхід та клієтоорієнтовність.

11/08 Новини
Компанія «Energum» учасник форуму «Велике відновлення»

Енергум став учасником форуму «Велике відновлення», що пройшов на території виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» на Київщині.

01/08 Новини
Компанія “Energum” вітає з Днем працівників торгівлі

Енергум є учасником торгових відносин у різних сферах, тож ми щиро вітаємо працівників торгівлі з їх професійним святом. Бажаємо наснаги, віри, посмішки, міцного здоров'я, вдячних клієнтів та чистого мирного неба.