Рік незламності! Рік мужнього протистояння!

24/02 Новини

Рік назад, 24 лютого 2022 року, ми прокинулися від вибухів та звуків сирен. І саме тоді ми всі об’єдналися у нашому спротиву агресії, допомозі один одному. Бізнес і люди стали єдині, кожен на своєму фронті робив і робить все, щоб наблизити нашу Перемогу.

Цей рік для компанії “Енергум” був роком випробувань та роком втрат. На превеликий жаль, у квітні місяці у боях за Харківщину загинув наш співробітник Едуард Церахто, вічна пам’ять герою!

Ми пережили численні атаки на енергетичну інфраструктуру України та ми не здалися. Ми шукали нові шляхи, нові можливості для постачання нашим клієнтам електричної енергії, ми вистояли та продовжуємо працювати.

Щодня кожен з нас наближає перемогу України, щодня ми стаємо ближчі до нової вільної та нескореної України!

Дякуємо нашим захисникам та захисницям за можливість працювати, жити та допомагати!

Слава героям України!

10/03 Новини
ТОВ «Енергум» інформує про підвищення регульованих тарифів на передачу та розподіл електроенергії з 01.04.2023 р.

21.12.2022 р. рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг було прийнято Постанову № 1788 «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК «УКРЕНЕРГО».

28/02 Новини
Інформація щодо цін та тарифів на електричну енергію від 01.04.2023

Відповідно до пп. 21 п. 5.2.2. , п. 9.2.2.  ПРРЕЕ  попереджаємо Вас, що у разі настання факту коливання ціни на електричну енергію на ринку в бік збільшення, протягом дії Договору про постачання електричної енергії споживачу, ТОВ «ЕНЕРГУМ» буде ініційовано внесення змін до умов Договору в частині збільшення  ціни за одиницю товару пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку