Маріупольська філія Енергум в перші місяці діяльності принесла компанії 10 контрактів

06/08 Новини

Компанія Енергум відкрила свій офіс у Маріуполі наприкінці весни 2021 р, і вже за перші літні місяці наші менеджери підписали понад 10 контрактів з місцевим бізнесом!

Для компанії робота в Маріупольському районі є важливим кроком у розвитку та розширенні мережі присутності, оскільки саме це місто нині є серцем Донбасу з його виробничими потужностями і сміливими людьми.
Ми дякуємо клієнтам за довіру і горді постачати вам енергетичні ресурси. З свого боку гарантуємо максимально прозорі умови та сервіс на високому рівні.

Вітаємо співробітників маріупольського відділення з надпотужним стартом! Так тримати!

09/08 Новини
ТОВ Енергум підтримує позицію ГС «Енергетичний союз» – не підвищувати тарифи на електроенергію

За консолідованим рішенням компанії Енергум, підвищення граничних цін призведе до значного підвищення ціни закупки, що в свою чергу негативно вплине на вартість електроенергії для кінцевого споживача, як побутового так і непобутового.

13/07 Новини
Енергум увійшла у рейтинг ТОП-50 постачальників електроенергії України

Аналітичний центр DiXi Group, в рамках проєкту USAID - Прозорість Енергетичного Сектору опублікував Рейтинг постачальників електроенергії 2021 р. Згідно даним рейтингу, компанія ТОВ "Енергум" посіла 27 місце із рейтингом 0, 336, зафіксувавши за собою позицію у жовтій зоні - стабільна середина або середняки. А в категорії "комерційна пропозиція" - увійшла до категорії лідери із позначкою 0,800.