Маріупольська філія Енергум в перші місяці діяльності принесла компанії 10 контрактів

06/08 Новини

Компанія Енергум відкрила свій офіс у Маріуполі наприкінці весни 2021 р, і вже за перші літні місяці наші менеджери підписали понад 10 контрактів з місцевим бізнесом!

Для компанії робота в Маріупольському районі є важливим кроком у розвитку та розширенні мережі присутності, оскільки саме це місто нині є серцем Донбасу з його виробничими потужностями і сміливими людьми.
Ми дякуємо клієнтам за довіру і горді постачати вам енергетичні ресурси. З свого боку гарантуємо максимально прозорі умови та сервіс на високому рівні.

Вітаємо співробітників маріупольського відділення з надпотужним стартом! Так тримати!

26/10 Новини
Компанія «Енергум» успішно пройшла аудит та отримала офіційне підтвердження відповідності міжнародним стандартам якості ISO

1. «Системи екологічного менеджменту. Вимоги та настанови щодо застосування»; 2. «Інформаційні технології. Методи захисту. Системи менеджменту інформаційної безпеки. Вимоги»; 3. «Системи менеджменту щодо протидії корупції. Вимоги та настанови щодо застосування»; 4. «Системи менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці. Вимоги та настанови щодо застосування»

04/10 Новини
Енергум виступила головним енергетичним партнером на Форумі зернопереробників-2021

23-25 вересня у м.Одесса відбулася ХІХ міжнародна конференція «Форум зерноперереобників-2021», на якому наша компанія виступила головним енергетичним спонсором. Організаторами заходу виступили ГС «Борошномели України» та ІА «АПК-Інформ».