Компанія ENERGUM запровадила електронний документообіг

15/04 Новини

Для комфорту, доступності та оперативності отримання інформації для кожного клієнта, компанія ЕНЕРГУМ запровадила можливість електронного документообміну.

Даний крок забезпечує стабільність, швидкість та гарантії отримання первинних бухгалтерських документів. Наші клієнти можуть отримати документи в електронному вигляді, з накладанням кваліфікованого електронного підпису, які відповідають вимогам Закону України «Про електронні довірчі послуги», а також Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг». Обмін документами відбувається через програму: M.E.Doc.

З початком військового вторгнення РФ в Україну ТОВ «Енергум» не припинило і продовжує постачання електричної енергії та природного газу своїм контрагентам.

Розраховуємо на Вашу підтримку нашої ініціативи та вдячні за надану можливість працювати в такий не простий для країни час.

Перемога буде за нами! Слава Україні!

19/05 Новини
Компанія “Енергум” вітає з Днем Вишиванки!

Energum вітає кожного українця з Днем Вишиванки! Вишиванка - це символ волі, сили, незламності!

13/05 Новини
Компанія «ENERGUM» на варті збереження природи з програмою електронного документообігу М.Е. Doc!

Нещодавно компанія «Енергум» впровадила можливість електронного документообігу через програму М.Е. Doc., та тим самим зберігає природу та навколишнє середовище.