Компанія ENERGUM запровадила електронний документообіг

15/04 Новини

Для комфорту, доступності та оперативності отримання інформації для кожного клієнта, компанія ЕНЕРГУМ запровадила можливість електронного документообміну.

Даний крок забезпечує стабільність, швидкість та гарантії отримання первинних бухгалтерських документів. Наші клієнти можуть отримати документи в електронному вигляді, з накладанням кваліфікованого електронного підпису, які відповідають вимогам Закону України «Про електронні довірчі послуги», а також Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг». Обмін документами відбувається через програму: M.E.Doc.

З початком військового вторгнення РФ в Україну ТОВ «Енергум» не припинило і продовжує постачання електричної енергії та природного газу своїм контрагентам.

Розраховуємо на Вашу підтримку нашої ініціативи та вдячні за надану можливість працювати в такий не простий для країни час.

Перемога буде за нами! Слава Україні!

11/11 Новини
Компанія “Енергум” до міжнародного дня енергозбереження – “Бережи енергію. Збережи Україну”

Економити електроенергію сьогодні - це необхідність. Коли росія, використовує енергетичний шантаж, руйнуючи енергетичний сектор України, захоплюючи атомні електростанції, весь світ має розуміти важливість енергозбереження.

14/10 Новини
Energum вітає з днем захисників та захисниць України

Компанія "Енергум" вітає наших захисників з професійним святом. Сьогодні ви стоїте на захисті нашої держави незламним щитом. Незламні, нескорені та сильні духом, нехай вас береже ваш янгол-охоронець.