Компанія ENERGUM залишається платником ПДВ і податку на прибуток на загальних підставах

02/04 Новини

Компанія «Енергум» залишається платником ПДВ і податку на прибуток на загальних підставах.

Шановні колеги, просимо завчасно повідомляти ТОВ «Енергум» про зміну вашого податкового статусу для коректного оформлення первинних документів.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» № 2120–IX від 15 березня 2022 року фізичні особи-підприємці та юридичні особи, в яких протягом попереднього календарного року обсяг доходу не перевищує 10 мільярдів гривень, мають можливість перейти на сплату єдиного податку третьої групи за ставкою 2%, та, відповідно, тимчасово на час воєнного стану припинити бути платниками ПДВ та податку на прибуток.

Сподіваємось на плідну співпрацю!

11/11 Новини
Компанія “Енергум” до міжнародного дня енергозбереження – “Бережи енергію. Збережи Україну”

Економити електроенергію сьогодні - це необхідність. Коли росія, використовує енергетичний шантаж, руйнуючи енергетичний сектор України, захоплюючи атомні електростанції, весь світ має розуміти важливість енергозбереження.

14/10 Новини
Energum вітає з днем захисників та захисниць України

Компанія "Енергум" вітає наших захисників з професійним святом. Сьогодні ви стоїте на захисті нашої держави незламним щитом. Незламні, нескорені та сильні духом, нехай вас береже ваш янгол-охоронець.