Компанія “Енергум” учасник конференції “Енергопостачання в сучасних умовах”

06/01 Новини

22 грудня в Києві в конференц-холі UBI відбулася зустріч виробників харчових продуктів, аграрних компаній та ритейлу із постачальниками енергетичних рішень, під час якої експерти проаналізували, як війна вплинула на вітчизняний енергетичний ринок, а також розглянули можливі шляхи оптимізації та модернізації систем енергопостачання підприємств.

На конференції із презентацією та доповіддю виступив директор компанії “Енергум” Сергій Лотохов. Він розповів про те, як працює енергоринок під час війни, як будуть змінюватися тарифи на електроенергію у 2023 році.

“Тариф на електроенергію складається із чотирьох складових: ціна закупівлі, ОСР (тариф оператора системи розподілу), ОСП (тариф оператора системи передачі) та тариф постачальника. У 2023 році буде збільшення тарифу ОСР на 30-80% в залежності від області та збільшення тарифу ОСП з 0,34 коп. на 40% протягом року. Це необхідно враховувати при плануванні витрат на енергопостачання” – зазначає Сергій Лотохов.

“Energum” працює з 2019 року в кожному регіоні України та має 12 представництв. Базовий принцип в роботі компанії – прозорість в ціноутворенні. Компанія “Енергум” створює комфортні умови співпраці для своїх партнерів, пропонує індивідуальний підхід до кожного, надає юридичний супровід на всіх етапах співробітництва.

Ми пропонуємо гнучке ціноутворення, зручний графік оплати та можливість не робити повну передоплату за електроенергію. Наша компанія цілком відповідальна за результати своєї роботи, за виконання зобов’язань й кваліфікацію своїх спеціалістів. Всі наші зусилля спрямовані передусім на задоволення потреб та запитів клієнтів.

Загалом професійний захід «Енергопостачання в сучасних умовах» відвідали понад 60 спеціалістів, серед яких: власники та керівники підприємств, комерційні директори, технічні керівники, начальники відділів розвитку та закупівель, начальники виробництв, енергетики, інженери, механіки, юристи й ін

Повний виступ Сергія Лотохова можна подивитися за посиланням

11/01 Новини
Компанія “Енергум” інформує про підвищення тарифів на передачу та розподіл електроенергії з 1 січня 2023

З 1 січня 2023 року згідно з постановою від 21 грудня 2022 р. № 1788 "Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК «УКРЕНЕРГО» збільшується вартість передачі та розподілу електричної енергії.

22/12 Новини
“Energum” вітає з Днем енергетика

Вітаємо наших незламних "воїнів світла" з професійним святом. Щодня за будь-якої погоди, ви повертаєте світло в наші оселі. Після кожної ракетної атаки, ви відновлюєте те, що здавалося б відновити неможливо.