Компанія «Energum» учасник форуму «Велике відновлення»

11/08 Новини

Енергум став учасником форуму «Велике відновлення», що пройшов на території виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» на Київщині.

Однією з тем форуму було відновлення української енергетики після звільнення українських міст, містечок та сіл від російських загарбників.

Комерційний директор компанії «Енергум» Сергій Лотохов виступив із темою «Скорочення енерговитрат на енергоресурси у громадах – можливість відновлення економіки».

Energum стабільно працює з 2014 року та надає послуги з постачання електроенергії та природного газу. Компанія «Енергум» має індивідуальний підхід до кожного клієнта, що дає змогу промисловим споживачам заощаджувати на енергоносіях та стабільно працювати в умовах війни. Фахівці працюють щодня та без вихідних. Енергум надає робочі місця та продовжує відкривати нові філіали в різних куточках України.

На жаль, ми не можемо сказати, як довго продовжуватиметься війна в Україні. Припускаємо, що в умовах воєнного часу пройде й опалювальний сезон 2022/2023 – повністю або частково. Та поки в Україні є такі компанії, як Енегрум, що цілодобово працюють для постійних поставок електроенергії та газу, підтримуючи енергосистему України, настання зимового періоду не варто боятися.

Разом до Перемоги!

 

20/09 Новини
Компанія “Енергум” учасник щорічної Міжнародної практичної конференції Food and NonFoodMaster-2022: «RESTART У СПІВПРАЦІ РИТЕЙЛЕРІВ І ПОСТАЧАЛЬНИКІВ У ВОЄННИЙ І ПІСЛЯВОЄННИЙ ЧАС»

Енергум обмінявся з іншими постачальниками й ритейлерами позитивним досвідом співпраці та дізнався свіжу аналітику ринку продовольчих та непродовольчих товарів, тренди в категоріях.

12/09 Новини
Energum вітає з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

Компанія "Енергум" вітає всіх працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України з професійним святом. Бажаємо міцного здоров'я, наснаги, оптимізму та нових професійних звершень.