Компанія ЕНЕРГУМ продовжує свою діяльність на всій підконтрольній території України.

06/06 Новини

Компанія ЕНЕРГУМ, попри агресію РФ, продовжує свою діяльність на всій підконтрольній території України. Ми закликаємо наших партнерів найти свій центр рівноваги й показати, що підприємці – це справжні герої України, як і наші славні ЗСУ, і що ми разом здатні підняти «тую червону калину».

Все наше повсякдення – це суцільна невизначеність. Підприємці, як ніхто інший, розуміються на цьому понятті, бо кожного дня стикаються з факторами, які не можливо спрогнозувати і є необхідність щоденного корегування діяльності задля збереження досягнутого.

Цитата із відомого твору «Аліса в країні чудес» Льюїса Керролла «Потрібно бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти щонайменше вдвічі швидше!», повністю втілює підприємницький дух.

Проте такі «чорні лебеді» як війна, дефолт країни, природні та техногенні катастрофи мають різкий та, м’яко кажучи, дестабілізуючий вплив з яким вкрай тяжко впоратись. І чим довше затягується вплив цих факторів, тим більшою мірою це впливає як на психологічний стан – з’являється відчуття тривожності, так і на фінансовий – виникають касові розриви та кредиторська заборгованість, ринок колапсує.

В часи непереборної сили вкрай необхідно мати резильєнтність – здатність на відновлення і на продовження діяльності, навіть коли все йде не по плану.

 

 

28/06 Новини
Компанія “ENERGUM” вітає з Днем Конституції!

Компанія "Енергум" вітає всіх українців з Днем Конституції.

28/06 Новини
Що робити, якщо ваш постачальник опинився в Дефолті?

З початку роботи нової моделі енергоринку, яка була започаткована в 2019 році, близько 350 компаній отримали ліцензію на постачання електроенергії споживачам. З початку військового стану, повномасштабної агресії з боку росії та часткової тимчасової окупації територій України, багато компаній-постачальників не змогли перелаштуватися в діючих умовах, в цих реаліях та отримали статус «дефолтний».