Компанія Енергум не підвищуватиме тариф за свої послуги!

27/05 Новини

Компанія Енергум не підвищуватиме тариф за свої послуги, а з квітня-травня запровадила низку додаткових знижок, як для діючих, так і для нових клієнтів! Додаткова система знижок дозволила нам, як надійному постачальнику електричної енергії залучити до співпраці понад 100 нових партнерів, а партнерам, відповідно, це дозволило заощадити чималі кошти на енергоносіях.

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАНН У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП), 17 травня 2022 року постановила внести зміни до Постанови № 2236 від 17.11.2021р про погодження АТ «ОПЕРАТОР РИНКУ», та прийняла рішення, встановити з 20 травня 2022 року фіксований платіж за участь на ринку  «на добу наперед» (РДН) та внутрішньодобовому ринку (ВДР) та встановити тариф Оператора ринку (ОР) на здійснення операцій купівлі-продажу на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку на 2022 рік на рівні 13,31 грн/МВт.год (0,01331 грн/кВт.год).

До 20 травня 2022 року, даний тариф становив 3,30 грн/МВт.год (0,0033 грн/кВт.год)

Слід зазначити, що підвищення тарифу Оператора ринку (ОР) автоматично підвищує загальний тариф за електричну енергію для непобутового споживача на 0,01 грн\кВт.год.

Разом до Перемоги! Разом забезпечимо і розвинемо економіку Країни!

Слава Україні!

 

28/06 Новини
Компанія “ENERGUM” вітає з Днем Конституції!

Компанія "Енергум" вітає всіх українців з Днем Конституції.

28/06 Новини
Що робити, якщо ваш постачальник опинився в Дефолті?

З початку роботи нової моделі енергоринку, яка була започаткована в 2019 році, близько 350 компаній отримали ліцензію на постачання електроенергії споживачам. З початку військового стану, повномасштабної агресії з боку росії та часткової тимчасової окупації територій України, багато компаній-постачальників не змогли перелаштуватися в діючих умовах, в цих реаліях та отримали статус «дефолтний».