Компанія «ENERGUM» на варті збереження природи з програмою електронного документообігу М.Е. Doc!

13/05 Новини

Нещодавно компанія «Енергум» впровадила можливість електронного документообігу через програму М.Е. Doc., та тим самим зберігає природу та навколишнє середовище.

Студенти університету Лестера підрахували, що в середньому з одного промислового дерева – береза, дуб, ель – можна отримати 17 пачок паперу по 500 листів кожна.

У цей швидкий та нелегкий час кожна нераціонально використана гривня чи хвилина можуть стати вирішальними. Щоб зберегти природу та час, компанія «Energum» перейшла на автоматизовані процеси роботи з документацією у програмі М.Е. Doc.

Понад 20% свого часу економлять працівники Енергум на обмін паперовими документами з клієнтами та іншу паперову роботу.

Так, за статичними даними, з початком впровадження електронного документообігу 30% наших клієнтів відчули перевагу застосовуючи програму M.E.Doc.

Розпочніть обмін та відчуйте зручність обміну електронними документами!

Працюємо та перемагаємо!

11/11 Новини
Компанія “Енергум” до міжнародного дня енергозбереження – “Бережи енергію. Збережи Україну”

Економити електроенергію сьогодні - це необхідність. Коли росія, використовує енергетичний шантаж, руйнуючи енергетичний сектор України, захоплюючи атомні електростанції, весь світ має розуміти важливість енергозбереження.

14/10 Новини
Energum вітає з днем захисників та захисниць України

Компанія "Енергум" вітає наших захисників з професійним святом. Сьогодні ви стоїте на захисті нашої держави незламним щитом. Незламні, нескорені та сильні духом, нехай вас береже ваш янгол-охоронець.