Енергум виступила головним енергетичним партнером на Форумі зернопереробників-2021

04/10 Новини

23-25 вересня у м.Одесса відбулася ХІХ міжнародна конференція «Форум зерноперереобників-2021», на якому наша компанія виступила головним енергетичним спонсором.

Організаторами заходу виступили ГС «Борошномели України» та ІА «АПК-Інформ».
Партнери конференції:
Всеукраїнська асоціація пекарів і компанія Star Shine Shipping
Діджитал партнер – Agro Marketing Agency
Генеральний спонсор – Бюлер Україна

За даними доповідей з форуму можна сказати, що: «Минулий сезон для зернопереробників став, напевно, одним з найбільш непередбачуваних і складних за останні 10 років: початок локдауна і величезні витрати на боротьбу з COVID-19, карантин і самоізоляція співробітників, інтенсивне зростання цін на пшеницю, підвищення вартості фрахту і падіння експорту борошна, тиск держави і рітейлу на ціноутворення продуктів переробки, зростання цін на енергоносії та багато іншого».

«Незважаючи на всі вищевказані складності, ризики і проблеми, українські мірошники залишаються оптимістами і вірять, що українська мука буде затребувана як всередині країни, так і далеко за її межами, а ділове партнерство з компанією Енергум, дозволить істотно скоротити витрати на енергоресурси», – підсумував Сергій Лотохов, комерційний директор ТОВ «Енергум».

Форум зернопереробників пліч-о-пліч з енергетичним спонсором – Компанією Енергум!

Люди

19/05 Новини
Компанія “Енергум” вітає з Днем Вишиванки!

Energum вітає кожного українця з Днем Вишиванки! Вишиванка - це символ волі, сили, незламності!

13/05 Новини
Компанія «ENERGUM» на варті збереження природи з програмою електронного документообігу М.Е. Doc!

Нещодавно компанія «Енергум» впровадила можливість електронного документообігу через програму М.Е. Doc., та тим самим зберігає природу та навколишнє середовище.