Energum в ЗМІ: «Бюджетники ризикують залишитися без постачальників», – О.Радченко

20/04 Новини

«Бюджетники ризикують залишитися без постачальників електроенергії після закінчення відведеного Кабміном терміну – 1 червня. Відсутність інформаційної кампанії, складна і розтягнута в часі процедура тендерів зумовили ситуацію, коли станом на 1 квітня тисячі бюджетних споживачів електроенергії залишилися без її постачальників ». – Енергореформи

«Така проблема з бюджетними споживачами виникла через те, що вони погано поінформовані і не розуміють, що їм робити. За нашими спостереженнями, залишилися без постачальників більшою мірою невеликі споживачі, у яких немає навіть такої штатної одиниці як енергетик », – сказав заступник генерального директора компанії-постачальника енергоресурсів ТОВ« Енергум »Олександр Радченко.

«За словами Радченка, без певної інформаційної кампанії та навчання сотні споживачів можуть залишитися без постачальників і до 1 червня – чергового терміну, наданого урядом для проведення тендерів на поставку електроенергії і укладення договорів.

З запуском нового ринку для таких споживачів нічого не змінилося: спочатку їх перевели на постачальників універсальних послуг (ПУП), а це означає, що вони просто переуклали договори з колишніми обленерго, у яких обслуговувалися раніше. Потім вони потрапили на постачальника останньої надії (ПОН), тепер уряд на два місяці знову дозволило їм купувати ресурс у ПУУ без тендерів. Вони не відчули ринок і навіть не намагалися працювати на ньому. І ці два місяці їх особливо не врятують », – висловив думку заступник гендиректора« Енергум ».

Він також зазначив, що сама процедура проведення тендерів не сприяє оперативному вибору постачальників.

«Вона складна і розтягнута в часі. Щоб мати постачальника, припустимо, до 1 квітня, треба почати займатися процедурою на початку січня », – роз’яснив Радченко, зазначивши, що процедура тендерів потребує спрощення, а на майбутнє необхідно розглянути можливість виходу таких споживачів на ринок.

Разом з тим, за його словами, самі постачальники можуть за цей час заповнити інформаційну і просвітницьку прогалину і сприяти укладанню договорів бюджетними споживачами.

«Це невеликі споживачі, але вони можуть бути цікаві невеликим постачальникам. Ми, наприклад, працюємо з держсектором, підлаштувалися під його специфіку і зараз активізуємо свою діяльність, щоб вони виходили на тендери», – зазначив Радченко».

Продовження матеріалу читайте тут.

Джерело: http://reform.energy

 

20/09 Новини
Компанія “Енергум” учасник щорічної Міжнародної практичної конференції Food and NonFoodMaster-2022: «RESTART У СПІВПРАЦІ РИТЕЙЛЕРІВ І ПОСТАЧАЛЬНИКІВ У ВОЄННИЙ І ПІСЛЯВОЄННИЙ ЧАС»

Енергум обмінявся з іншими постачальниками й ритейлерами позитивним досвідом співпраці та дізнався свіжу аналітику ринку продовольчих та непродовольчих товарів, тренди в категоріях.

12/09 Новини
Energum вітає з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

Компанія "Енергум" вітає всіх працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України з професійним святом. Бажаємо міцного здоров'я, наснаги, оптимізму та нових професійних звершень.