Енергум увійшла у рейтинг ТОП-50 постачальників електроенергії України

13/07 Новини

Аналітичний центр DiXi Group, в рамках проєкту USAID – Прозорість Енергетичного Сектору опублікував Рейтинг постачальників електроенергії 2021 р. Згідно даним рейтингу, компанія ТОВ “Енергум” посіла 27 місце із рейтингом 0, 336, зафіксувавши за собою позицію у жовтій зоні – стабільна середина або середняки. А в категорії “комерційна пропозиція” – увійшла до категорії лідери із позначкою 0,800.

“Рейтинг постачальників є регулярним аналітичним продуктом, спрямованим на розвиток роздрібного ринку електроенергії через активізацію конкуренції та посилення споживачів”, – йдеться в документі.

Оцінювання постачальників проводилося з 15 березня по 15 квітня 2021 року, у той час, як згідно із законодавством великі та середні підприємства зобов’язані оприлюднювати річну фінансову звітність на своїй веб-сторінці (у повному обсязі) до 1 червня року, що настає за звітним періодом.

Оцінювання постачальників здійснюється за вибіркою ТОП-50 найбільших компаній (за обсягом постачання та кількістю клієнтів3) на основі моніторингу їхніх офіційних веб-сайтів, а також даних НКРЕКП, отриманих в рамках звітності ліцензіатів.

Головні висновки рейтингу щодо ринку:

  1. Роздрібний ринок електроенергії, що почав роботу за новою моделлю з 1 січня 2019 р. поки що незрілий і перебуває на стадії формування.
  2. Рівень розвитку компаній поступово вирівнюється – середній рейтинговий бал ТОП 50 компаній виріз з 0.345 до 0.359(+4%).
  3. Лідери ринку не змінилися, але до середньої групи увійшли компанії з так званого тіньового резерву.
  4. Постачальники універсальних послуг димонструють вищі оцінки ніж постачальники за вільними цінами.
  5. Вищий рейтинг постачальників асоціюється з більшим обсягом продажу та часткою на роздрібному ринку.
  6. Позиція компанії у рейтингу залежить від прозорості компанії.
19/05 Новини
Компанія “Енергум” вітає з Днем Вишиванки!

Energum вітає кожного українця з Днем Вишиванки! Вишиванка - це символ волі, сили, незламності!

13/05 Новини
Компанія «ENERGUM» на варті збереження природи з програмою електронного документообігу М.Е. Doc!

Нещодавно компанія «Енергум» впровадила можливість електронного документообігу через програму М.Е. Doc., та тим самим зберігає природу та навколишнє середовище.