Енергум святкує день народження

11/12 Новини

10 грудня компанія Energum святкує день народження – нам виповнюється 1 рік!

За перший рік роботи команда Energum досягла вагомих результатів:

  • відкрила сім представництв в обласних центрах: Дніпро, Рівному, Запоріжжі, Харкові, Львові, Херсоні, Миколаєві та головному офісі в Києві;
  • запустила продаж природного газу;
  • вийшла на ринок послуг комерційного обліку енергоресурсів для надання нашим клієнтам повного ланцюга сервісу: енергопостачання – облік споживання – юридичне та консультаційна підтримка.

«Вітаю колег та наших клієнтів з Днем народження “Енергум”!

Усього за рік свого “життя” наша компанія здійснила ряд важливих кроків у своєму розвитку: ми стали ближчими до наших клієнтів. Відкрили офіс у 7 містах України, розпочали продаж природного газу та вдосконалили наш сервіс. Впевнені, що ці кроки стануть надійною основою для подальшого розвитку компанії», – Денис Кулагін, комерційний директор Energum.

«Вітаю всіх нас із днем ​​заснування Energum! Я вважаю, що команда це і є компанія, і хочу побажати всім нам драйву, нових горизонтів, стабільності та невичерпної енергії! Я впевнений, що наступний рік буде набагато цікавішим, і ми святкуватимемо другу річницю радіючи новим перемогам, досягненням та результатам компанії! Бажаю нам у день народження, щоб Енергум була недосяжною для конкурентів», – Максим Гонтар, комерційний директор із продажу природного газу.

 

11/11 Новини
Компанія “Енергум” до міжнародного дня енергозбереження – “Бережи енергію. Збережи Україну”

Економити електроенергію сьогодні - це необхідність. Коли росія, використовує енергетичний шантаж, руйнуючи енергетичний сектор України, захоплюючи атомні електростанції, весь світ має розуміти важливість енергозбереження.

14/10 Новини
Energum вітає з днем захисників та захисниць України

Компанія "Енергум" вітає наших захисників з професійним святом. Сьогодні ви стоїте на захисті нашої держави незламним щитом. Незламні, нескорені та сильні духом, нехай вас береже ваш янгол-охоронець.