Енергум святкує день народження

10/12 Новини

10 грудня компанія Energum святкує день народження – нам виповнюється 1 рік!

За перший рік роботи команда Energum досягла вагомих результатів:

  •  відкрила сім представництв у обласних центрах: Дніпро, Рівне, Запоріжжя, Харків, Львів, Херсон, Миколаїв та головний офіс у Києві;
  •  запустила продажу природного газу;
  • вийшла на ринок послуг комерційного обліку енергоресурсів для надання нашим клієнтам повного ланцюжка сервісу: енергопостачання – облік споживання – юридична та консультаційна підтримка.

«Вітаю колег і наших клієнтів з Днем народження “Енергум”!
Всього за рік свого “життя” наша Компанія здійснила ряд важливих кроків у своєму розвитку: ми стали ближче до наших клієнтів. Відкрили офісу у 7 містах України, розпочали продаж природного газу і вдосконалили наш сервіс. Впевнені, що ці кроки стануть надійною основою для подальшого розвитку компанії», – Денис Кулагин, комерційний директор Energum.

«Вітаю всіх нас з днем заснування Energum! Я вважаю, що команда це і є компанія, і хочу побажати всім нам драйву, нових горизонтів, стабільності та невичерпної енергії! Я впевнений, що наступний рік буде набагато цікавіший, і ми будемо святкувати другу річницю радіючи новим перемогам, досягненням та результатам компанії! Бажаю нам у день народження, аби Енергум була недосяжна для конкурентів», – Максим Гонтар, комерційний директор з продажу природнього газу.

22/12 Новини
З днем енергетика!

Шановні колеги! Вітаємо Вас із професійним святом – днем енергетика!

15/12 Новини
Відкриття регіонального офісу в Миколаєві

Компанія Energum розширює свою географію присутності - відкрився офіс в Миколаєві. Наш офіс працює в центрі Миколаєва за адресою вул. Шевченко, 33. З понеділка по п'ятницю експерти компанії індивідуально підберуть оптимальні пакети поставки електроенергії для вашого бізнесу!