Енергум отримав 2 престижні нагороди

11/01 Новини

Компанію “Енергум” включено до реєстру «Кращих постачальників товарів та послуг». Директор компанії отримав сертифікат «Кращий керівник року 2021»

Компанію Енергум включено до реєстру «Кращих постачальників товарів та послуг» за результатами фінансово-економічної оцінки Всеукраїнського галузево-аналітичного центру та представлено компанію до Національної програми «Вибір споживача 2021».

Щорічно Всеукраїнський галузево-аналітичний центр проводить аналітику кожного діючого підприємства.

В доповнення до цього, безумовно важливим для компанії є те, що директор ТОВ «Енергум» Олександр Радченко отримав сертифікат та звання «Кращий керівник року 2021».

«Визнання компанії Енергум та роботи нашої команди – найвища нагорода. Та все ж таки, це ще раз підкреслює професіоналізм працівників та компанії в цілому», – Олександр Радченко, директор ТОВ «Енергум».

04/05 Новини
ТОВ «Енергум» інформує про можливе підвищення регульованих тарифів на передачу та розподіл електроенергії з 01.06.2023 р.

Відповідно до пп. 21 п. 5.2.2. , п. 9.2.2.  ПРРЕЕ  попереджаємо Вас, що у разі настання факту коливання ціни на електричну енергію на ринку в бік збільшення, протягом дії Договору про постачання електричної енергії споживачу, ТОВ «ЕНЕРГУМ» буде ініційовано внесення змін до умов Договору в частині збільшення  ціни за одиницю товару пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку

12/04 Новини
Компанія Energum розширює свої горизонти! Відкриття представництва м. Ужгород

Компанія Energum розширює свої горизонти! З 1 квітня 2023 відкрилося наше 13-е представництво у самому серці Закарпаття: м. Ужгород