Енергум отримав 2 престижні нагороди

11/01 Новини

Компанію “Енергум” включено до реєстру «Кращих постачальників товарів та послуг». Директор компанії отримав сертифікат «Кращий керівник року 2021»

Компанію Енергум включено до реєстру «Кращих постачальників товарів та послуг» за результатами фінансово-економічної оцінки Всеукраїнського галузево-аналітичного центру та представлено компанію до Національної програми «Вибір споживача 2021».

Щорічно Всеукраїнський галузево-аналітичний центр проводить аналітику кожного діючого підприємства.

В доповнення до цього, безумовно важливим для компанії є те, що директор ТОВ «Енергум» Олександр Радченко отримав сертифікат та звання «Кращий керівник року 2021».

«Визнання компанії Енергум та роботи нашої команди – найвища нагорода. Та все ж таки, це ще раз підкреслює професіоналізм працівників та компанії в цілому», – Олександр Радченко, директор ТОВ «Енергум».

18/01 Новини
Тарифи на електроенергію для підприємств у 2022 році

Будь-який бізнес так чи інакше залежить від електропостачання, чи то освітлення робочого місця, чи робота з технічним обладнанням, тому до вибору постачальника електроенергії потрібно підходити відповідально. Від чого залежать тарифи на електроенергію для підприємств, якими вони будуть у 2022 році, як вибрати підрядника та економити – ми намагатимемося пояснити у нашій статті.

14/01 Новини
Умови оплати за електроенергію будуть розраховуватись індивідуально

Точна ціна електричної енергії, спосіб та умови оплати за спожиту електричну енергію, формується в залежності від обсягу придбання, умов оплати та встановлюється сторонами в Договорі для конкретного споживача на умовах обраної  або індивідуальної комерційної пропозиції.