Енергум отримав 2 престижні нагороди

11/01 Новини

Компанію “Енергум” включено до реєстру «Кращих постачальників товарів та послуг». Директор компанії отримав сертифікат «Кращий керівник року 2021»

Компанію Енергум включено до реєстру «Кращих постачальників товарів та послуг» за результатами фінансово-економічної оцінки Всеукраїнського галузево-аналітичного центру та представлено компанію до Національної програми «Вибір споживача 2021».

Щорічно Всеукраїнський галузево-аналітичний центр проводить аналітику кожного діючого підприємства.

В доповнення до цього, безумовно важливим для компанії є те, що директор ТОВ «Енергум» Олександр Радченко отримав сертифікат та звання «Кращий керівник року 2021».

«Визнання компанії Енергум та роботи нашої команди – найвища нагорода. Та все ж таки, це ще раз підкреслює професіоналізм працівників та компанії в цілому», – Олександр Радченко, директор ТОВ «Енергум».

28/06 Новини
Компанія “ENERGUM” вітає з Днем Конституції!

Компанія "Енергум" вітає всіх українців з Днем Конституції.

28/06 Новини
Що робити, якщо ваш постачальник опинився в Дефолті?

З початку роботи нової моделі енергоринку, яка була започаткована в 2019 році, близько 350 компаній отримали ліцензію на постачання електроенергії споживачам. З початку військового стану, повномасштабної агресії з боку росії та часткової тимчасової окупації територій України, багато компаній-постачальників не змогли перелаштуватися в діючих умовах, в цих реаліях та отримали статус «дефолтний».